Medzinárodná cestná nákladná doprava
Medzinárodná cestná nákladná doprava sklápacími návesmi SCHMITZ od 45 - 50 m3. Cestná nákladná doprava pre dovoz a odvoz sypkých materiálov a tovarov. Poskytujeme medzinárodnú nákladnú dopravu v rámci celej Európy, 365 dní v roku.
Žeriavnické práce
Mobilným žeriavom ponúkame žeriavnické práce do 20 ton autožeriavom TATRA 148 AD 20 6X6. Samozrejmosťou prenájmu autožeriavu sú žeriavnické práce s profesionálnou obsluhou. Využitie na stavebné a montážne žeriavnické práce, zdvih a manipulácia bremena, žeriavnické práce pri premiestňovaní objektov a iné žeriavnické práce podľa potrieb zákazníka.
Zemné práce
Vykonávame zemné práce traktobagrom CASE 695 SUPER 2, a TATRA 148 S3 6x6. Či už sa jedná o zemné a výkopové práce, zemné práce pri terénnych úpravách, či zemné práce na výkop základov, kanalizácii, odvoz zeminy, sypkých materiálov a stavebnej súte sme tu pre Vás. Zemné práce od A po Z. Rýchlosť našich služieb, profesionalita a spoľahlivosť, férová cena.

Činnosť firmy Michal Špak - DaMP

  • nákladná vnútroštátna a medzinárodná kamiónová doprava sklápacími návesmi
  • žeriavnické práce
  • zemné práce

 

 

Technické zázemie

Náš vozový park tvoria vozidlá značky MAN, SCANIA, CASE, TATRA, AVIA ktoré spĺňajú všetky kritériá Európskej únie. Tieto sú pravidelne kontrolované a udržiavané vo výbornom technickom stave.

Kontakt

Michal Špak - DaMP

8. Mája 492/9

Svidník 089 01

Slovensko

 

00421 905 863 840

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Mapa

Mapa Damp

Certifikáty

Certifikat GMP+B4.1 Cestná preprava krmiv a křmnych surovínLicencia pre medzinárodnú prepravu tovaruOsvedčenie o živnostenskom oprávnení s iným ako nebezpečným odpadom nahlad gmp 0.png