Medzinárodná cestná nákladná doprava
Medzinárodná cestná nákladná doprava sklápacími návesmi SCHMITZ od 45 - 50 m3. Cestná nákladná doprava pre dovoz a odvoz sypkých materiálov a tovarov. Poskytujeme medzinárodnú nákladnú dopravu v rámci celej Európy, 365 dní v roku.
Žeriavnické práce
Mobilným žeriavom ponúkame žeriavnické práce do 20 ton autožeriavom TATRA 148 AD 20 6X6. Samozrejmosťou prenájmu autožeriavu sú žeriavnické práce s profesionálnou obsluhou. Využitie na stavebné a montážne žeriavnické práce, zdvih a manipulácia bremena, žeriavnické práce pri premiestňovaní objektov a iné žeriavnické práce podľa potrieb zákazníka.
Zemné práce
Vykonávame zemné práce traktobagrom CASE 695 SUPER 2, a TATRA 148 S3 6x6. Či už sa jedná o zemné a výkopové práce, zemné práce pri terénnych úpravách, či zemné práce na výkop základov, kanalizácii, odvoz zeminy, sypkých materiálov a stavebnej súte sme tu pre Vás. Zemné práce od A po Z. Rýchlosť našich služieb, profesionalita a spoľahlivosť, férová cena.

O nás / Michal Špak - DaMP

Dovoľujeme si Vám v krátkosti predstaviť našu firmu Michal Špak-DaMP, ktorá vznikla vďaka fyzickej osobe Michal Špak v roku 1997 a od svojho vzniku sa zaoberá poskytovaním služieb v oblasti cestnej nákladnej dopravy, zemných prác, žeriavnických prác.

V rámci vnútroštátnej a medzinárodnej cestnej kamiónovej dopravy v roku 2011 sme rozšírili naše pôsobenie v oblasti prepráv voľne ložených sypkých materiálov (agro komodity, hnojivá, uhlie, štrky, kamenivo a druhotné suroviny) sklápacími návesmi o objemu 50m3. Realizujeme dopravu v európskych krajinách(SK, CZ, A, HU, PL, DE, I). Pri preprave tovaru sa riadime platnými medzinárodnými normami.

S využitím našej techniky a ponúkaného stavebného materiálu (štrkov a piesku) sa tiež zaoberáme prípravnými prácami pre stavby (skelety, oplášťovanie, oceľové konštrukcie), mosty, výstavbou a opravou spevnených plôch a cestných komunikácii.

Naše služby poskytujeme hlavne v rámci Slovenska. Skúsenosti, ktoré sme nazbierali v priebehu nášho pôsobenia na trhu, nám dovoľujú Vám poradiť s prácami, ktoré potrebujete vykonať, dodať Vám potrebnú mechanizáciu a stavebný materiál. Naša firma má skúsených strojníkov a šoférov, ktorí majú povinné vybavenie v zmysle platných predpisov a sú pravidelne školení. Veríme, že Vás naša ponuka osloví a pridáte sa k skupine našich spokojných zákazníkov.

Spoľahnite sa na nás

Základom pre úspešnú spoluprácu je ústretová komunikácia, ktorá je kľúčovým bodom počas celého procesu, od prvého rozhovoru, cez objednávku až po odovzdanie realizovaných prác. Snažíme sa so zákazníkmi udržiavať pozitívne kontakty, hľadať prijateľné riešenia a v maximálnej možnej miere vyhovieť požiadavkám a potrebám zákazníkov.

Našou prioritou je kvalitná práca vykonaná načas

Spoľahnúť sa môžete nie len na prvotriednu kvalitu služieb či správnu a presnú realizáciu podľa zadania, ale rovnako aj na dodržanie stanoveného termínu.

Kontakt

Michal Špak - DaMP

8. Mája 492/9

Svidník 089 01

Slovensko

 

00421 905 863 840

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Mapa

Mapa Damp

Certifikáty

Certifikat GMP+B4.1 Cestná preprava krmiv a křmnych surovínLicencia pre medzinárodnú prepravu tovaruOsvedčenie o živnostenskom oprávnení s iným ako nebezpečným odpadom nahlad gmp 0.png